Výsledek voleb do předsednictva PVOOCS

Upřímně blahopřejme všem zvoleným členům předsednictva PVOOCS k získané důvěře.

Do čela našeho republikového koordinačního orgánu Podnikového výboru odborových organizací celní správy vynesly volby konané 17.1.2024 nové devítičlenné předsednictvo, před kterým nyní stojí čtyřleté volební období, které by mělo naplnit prací v zájmu všech odborářů z našeho OSSOO, kteří pracují v Celní správě ČR, potažmo pro všechny zaměstnance celní správy.

Výsledek voleb do předsednictva by bylo možné ve zkratce popsat jako "venkov volil venkov", což znamená, že v předsednictvu není zase nikdo, kdo zná a vnímá naléhavost řešení problémů, které se koncentrují právě tady u nás na útvarech v rámci Prahy a Středočeského kraje. Za naši odborovou organizací si proto upřímně přejeme a doufáme, že se nám na další pokus podaří s předsednictvem PVOOCS nalézt společnou řeč a že zahájíme novou lepší etapu vzájemné spolupráce. Věříme, že si členové předsednictva brzo ve svém programu vyčlení čas, aby zavítali mezi nás "metropolitní" odboráře. Máme toho opravdu hodně na srdci, co bychom jim rádi sdělili a co bychom s nimi chtěli projednat.

K tématu jsme publikovali článek v našem bulletinu – klikněte na odkaz BULLETIN č. 1-2024

Doplňujeme také odkaz na Noviny odborového svazu - klikněte na  https://statorg.cmkos.cz/nos_pdf/NOS_2024-01.pdf